Metalo smėliaviams

Smėliavimo darbai yra nepakeičiami siekiant atnaujinti metalo gaminių paviršių bei apsaugoti gaminius nuo visų korozijos rūšių.

Valymo metu nuo paviršių yra pašalinami seni dažai, lakas, rūdys, grunto likučiai, oksidacijos židiniai, klijai, kalkės, tepalai, cementas. Smėliavimas yra idealus būdas briaunuotiems paviršiams, sunkiai prieinamoms vietoms, be to metalo paviršius nesubraižomas, nepažeidžiamas, nesumažinamas valomo paviršiaus storis, nušlifuojamas tik tiek, kiek reikia pašalinti bet kokios kilmės nešvarumus.

Smėliavimas pats tinkamiausias būdas paruošti dažymui naujus ir senus metalo gaminius ar konstrukcijas. Tokiu būdu užtikrinamas švarus pagrindas antikorozinio sluoksnio padengimui, dažymui. Atlikus apdirbimo darbus dažai geriau sukimba su paruoštu paviršiumi ir išsilaiko žymiai ilgiau.

Labai svarbu paminėti, kad valymas smėliu yra ekologiškas ir ekonomiškas būdas, o ir darbai atliekami kelioliką kartų greičiau, nei naudojantis kitokiais būdais.

Smėliavimas tinkamas visiems metaliniams paviršiams: automobilių dalių taip pat rekonstruojant automobilius, kai visą automobilio kėbulą reikia nuvalyti iki „metalo“, ratlankių, talpyklų, pramonės įrenginių, sunkiosios technikos, interjero detalių, tvorų ar turėklų, bei kitų metalo konstrukcijų.

Jei nusprendėte atnaujinti ar apsaugoti įvairių metalinių gaminių paviršių, mūsų įmonė Jums garantuoja darbų atlikimą laiku ir kokybę, patarsime bei padėsime rasti tinkamiausią sprendimą kiekvienam klientui individualiai. Mūsų ilgalaikė darbuotojų patirtis šioje srityje – leis atlikti bet kokius paviršių valymo darbus nepriekaištingai, sutartu laiku ir laikantis saugumo reikalavimų