Kalkių valymas

Kalkių valymas nuo sienų, lubų ir kitų paviršių yra būtinas darbas, nes jo neatlikus prie paviršiaus nelips nei glaistas, nei dažai. Dažniausiai, jei šis darbas neapima didelio ploto, yra atliekamas savarankiškai namų sąlygomis, t.y. valomas plotas yra drėkinamas vandeniu, vėliau glaistyklės pagalba gremžiamas plonas kalkių sluoksnis, taip pat galima naudoti specializuotus valiklius ar muilo tirpalą, tačiau darbo mentele ar kitu įrankiu neišvengsite, tad jei kalkes reikia pašalinti nuo didelio ar/ ir sunkiai pasiekiamo ploto, kaip lubos, šis variantas nėra pats tinkamiausias, nes tam reikia skirti nemažai laiko ir fizinių pastangų.

Smėliavimas kaip valymo būdas yra pasitelkiamas norint nesunkiai atnaujinti plytų, betono, lubų, tinko viršutinį sluoksnį ir pašalinti kitus įvairios kilmės nešvarumus. Smėliavimas puikiai pašalina kalkes ir atnaujina paviršių. Smėliavimas patogus, kad jo darbų pagalba galima apdoroti ne tik plokščius paviršius, tačiau taip pat ir siūles, kampus ir susidūrimus, sunkiai pasiekiamas vietas, įvairias geometrines konfigūracijas.

Mūsų įmonė, atliekanti smėliavimo darbus ne pirmus metus, įsitikino, kad bet kokio paviršiaus apdorojimas pasitelkiant smėlį yra atliekamas kur kas efektyviau ir rentabiliau už kitus valymo darbus, kadangi jis viršija rezultatus ir atliekamas labai operatyviai.

Tad jei Jums prireikė pašalinti kalkes nuo lubų, sienų ar kitų paviršių smėliavimas tam pats tinkamiausias būdas, sutaupantis tiek laiko, tiek darbo sąnaudų, bei garantuojantis kokybišką rezultatą.