Medienos smėliavimas

Medinių namų smėliavimas, rąstinių namų smėliavimas – tai nepakeičiamas procesas restauruojant medinius pastatus, pirtis, rąstinius namus. Smėliavimo metu nuvalomi seni dažai, lakas, purvas, pašalinamas pelėsis. Smėliavimas – puikus medinių pertvarų ar sijų valymo būdas, jo metu smėlio abrazyvas patenka į siauriausius tarpelius, o apdorojant paviršių yra panaikinamas medienos šiurkštumas ir medžio atplaišos, užapvalinami aštrūs kraštai, paviršius paruošiamas dažymui, beicavimui arba lakavimui.

Smėliavimas taip pat plačiai naudojamas norint pasendinti medieną ir išryškinti jos struktūrą. Sendinimo metu medžio paviršius atskleidžia savo medžio rūšies savitumą, išryškina medžio rieves, šakas, natūralius nelygumus.
Medienos apdorojimas vyksta smėlio srautu purškiant oro ir smėlio mišinį į medienos paviršių. Šis būdas tinka tiek vidaus, tiek išorės apdailai, patogus apdirbant smulkias detales su įdubimais ar išpjovomis, medienos raižinius, ornamentus.

Mūsų profesionalūs darbuotojai patars, bei pritaikys savo žinias ir patirtį kiekvienam klientui individualiai, kad visada būtų pasiektas geriausias rezultatas.