Ratlankių smėliavimas

Dėl aplinkos poveikio ratlankai keičia savo išvaizdą. Siekiant juos atnaujinti ir išsaugoti mūsų įmonė siūlo smėliavimo ir miltelinio dažymo paslaugas. Smėliavimo būdu nuo ratlankių pašalinami visi korozijos židiniai, senų dažų likučiai bei kiti nešvarumai, suteikiamas matiškumas ir pašiaušiamas paviršius, kuris pagerina dažų sukibimą su metalu.

Miltelinis dažymas yra patikimas, ekologiškas ir ilgaamžis aukštos kokybės polimerinės dangos dažymo metodas, skirtas ilgalaikiam plieno ir aliuminio paviršiaus apsaugojimui ir padengimui. Milteliniu būdu padengtas paviršius pasižymi kietumu, spalvingumu, atsparumu įbrėžimams bei aplinkos poveikiui. Šis dažymo būdas tinka praktiškai visiems metalams, o gausi spalvų ir efektų paletė leis išrinkti tinkamiausią ir patraukliausią akiai spalvą.

​Nuolatos skubantiems ir neturintiems laiko vairuotojams mūsų įmonė siūlo ypač patogią ir laiko sutaupančią paslaugą: įmonės specialistai ne tik atliks ratų montavimo, smėliavimo, dažymo darbus, pagal Jūsų pasirinktą RAL spalvą, ratų balansavimo ir montavimo darbus, bet ir atvyks į Jums patogią vietą pasiimti automobilio ir grąžins jį Jums su jau atnaujintais ratlankiais!